שבע סיבות להקים אתר בוורדפרס

את רוב האתרים שאנחנו מקימים, אנחנו בונים במערכת וורדפרס.
קבלו שבע סיבות שיסבירו לכם מדוע אנחנו אוהבים לעבוד בפלטפורמה הזאת:
1. האתר שלכם ובשליטתכם – לכם בתור בעלי האתר יש את אפשרות הבחירה לגבי האתר, היכן מאחסנים את האתר ומי מבצע עבורכם את העדכונים.
2. נוחות בשימוש עבור בעלי האתר – לאחר בניית האתר, ואחרי הדרכה קצרה, תוכלו לנהל את האתר בקלות ובצורה אינטואיטיבית.
3. מודולריות – אפשרות לבנות בשלבים, להתחיל ולהתפתח – המערכת מאפשרת הקמת אתר באופן מודולרי, להקים את האתר עם מה שנחוץ או נכון לשלב ההקמה ואחר כך להרחיב או לחדש.
למשל להתחיל עם אתר בשפה אחת ובהמשך להרחיב לאתר רב לשוני. להתחיל עם אתר תדמיתי ובהמשך להוסיף חנות אינטרנטית. בלוג, פורום ועוד מגוון רכיבים. הדבר מאפשר גמישות ואפשרות התחדשות לאתר לאורך זמן.
4. תצוגה – התאמה לגדלי מסך שונים ולדפדפנים שונים – לנו כמקימי אתרים מתאפשר בוורדפרס בצורה נוחה ויעילה להקים אתר המתאים את התצוגה לכל גודל מסך, כך שניתן לראות את האתר בצורה מיטבית מהנייד, מהמחשב או מכל מסך אחר.
המערכת עצמה כתובה בסטנדרטים של קוד שמתעדכנים ומתחדשים כל הזמן בהתאם לשינויים ולהתפתחויות הטכנולוגיות, התוצאה היא שאתר שמוקם באופן נכון בוורדפרס יראה טוב בדפדפנים שונים ובמערכות הפעלה שונות
5. הרחבות / תוספים – למערכת יש אינספור הרחבות (תוספים) שמאפשרים הוספת פונקציונליות לאתר לפי הצורך (למשל – הוספת צאט, מחשבונים, מפות גוגל, מבצעים מיוחדים לחנויות, ) כמעט לכל דבר שתצטרכו באתר קיים תוסף מוכן ואין צורך בפיתוח מיוחד מה שמאפשר להוסיף את הפונקציונליות בעלות יחסית לא גבוהה.
6. חיבור ואינטגרציות למודולים חיצוניים – למשל – אפשרות פשוטה להתחברות לסליקה לאתר חנות, חיבור לחברת משלוחים, התממשקות למערכת חיצונית של דיוור ואינטגרציות רבות נוספות
7. עדכניות – המערכת מתחדשת ומתעדכנת כל הזמן – וביצוע העדכונים הוא על ידי שידרוגים פשוטים יחסית , מה שאומר שאתר שמוקם בוורדפרס, עם תחזוקה נכונה יוכל לשרת אתכם לאורך שנים.